Упродовж  робочого тижня  працівниками відділення соціальної роботи КУ "ЦНСП Ружинської селищної ради"  були здійснені виїзди в с. Бистрик, с. Ягнятин,с. Городок,с. Заріччя, с. Білилівка. Під час виїзду були обстеженні прийомні сім’ї , ДБСТ, опікунські  сім'ї, сім'ї ВПО та сім'ї , які перебувають  в складних життєвих обставинах. Здійснено перевірку умов проживання та виховання дітей у зазначених сім'ях.

Проведено бесіди з батьками щодо профілактики вживання алкоголю та недопущення випадків ухиляння батьків від виконання батьківських обов'язків, підтримання санітарного-гігієнічних умов проживання. В ході здійснення соціальної роботи батькам надано консультації з питань формування усвідомленого батьківства, виховання дітей без насильства, підвищення рівня виховного потенціалу та раціонального використання державних коштів.