Золоті руки трудовиків

Дата: 27.02.2024 17:26

Гарними здобутками на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських предметних олімпіад радують здобувачі освіти Ружинської громади. Підтвердили неоціненну працю своїх наставників  учні Білилівського та Ружинського ліцеїв з трудового навчання  (технологій), ставши переможцями обласної олімпіади.

За підсумками виконання тестових завдань, виконання практичного туру, захисту учнівських проєктів  – 1 місце завоювала учениця 11 класу Білилівського ліцею Карплюк Віоліна, набравши з 90 можливих балів 72 з поміж 14 учасників олімпіади. А учень 9 класу Ружинського ліцею Яремчук Артем (технічні види праці) серед 26 учасників зайняв 8 місце, одержавши диплом ІІ ступеня. При виконанні творчого проєкту «Оберіг для моєї родини»  –  технічні види праці», та «Оберіг для українського захисника чи захисниці»  – обслуговуючі види праці, здобувачі освіти продемонстрували естетичну  привабливість даних виробів, оригінальність ідеї, якість графіки, вміння працювати з малярськими, клейовими матеріалами, використавши різноманітні технології та оздоблення виробів. Немала заслуга  в підготовці та презентації виконаного проєкту належить і їхнім наставникам  – Ямковому О.М. з Білилівського ліцею та  Руденку Л.П. – вчителю Ружинського ліцею.

Вітаємо з блискучим результатом та бажаємо нових перемог на освітньому олімпі.