24 лютого 2024 року на базі Ружинського ліцею Ружинської селищної ради Житомирської області, відбулися фінальні змагання ІІ етапу Всеукраїнської учнівської ліги Пліч-о-пліч з баскетболу.

Участь у змаганнях взяли здобувачі освіти Бистрицького, Ружинського, Ягнятинського ліцеїв у віковій категорії 2008 року народження (юнаки) та Білилівського, Мовчаніського, Ружинського ліцеїв у віковій категорії 2010 року народження (дівчата), відповідно до регламенту проведення змагань.

Урочисту частину змагань було розпочато хвилиною мовчання, з метою вшанування захисників, загиблих у російсько-українській війні, покладено квіти на алеї пам’яті загиблим.

За результатами змагань:

серед дівчат І місце виборола команда Ружинського ліцею,

ІІ місце – команда Білилівського  ліцею,

ІІІ місце – команда Мовчанівського  ліцею;

серед юнаків: І місце виборола команда Ружинського ліцею,

ІІ місце – команда Бистрицького  ліцею,

ІІІ місце – команда Ягнятинського ліцею.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів у ІІІ (районному) етапі змагань!

Окрема подяка адміністрації та працівникам Ружинського ліцею за роботу та гостинний прийом.

Також вдячність усім колективам, педагогічним працівникам, хто підготував команди до змагань та суддівській колегії за професійну роботу.