У четвер, 15 лютого відбулося засідання виконавчого комітету Ружинської селищної ради під головуванням селищного голови Людмили Біляк.

На розгляд було винесено 32 питань, що стосувалися різних сфер діяльності територіальної громади.

Приділена увага військовим, виділена допомога пораненим, фінансова підтримка родинам загиблих захисників, дітям, в тому числі й пільгових категорій. Тому під час засідання було винесено на розгляд питання щодо виділення допомоги в розмірі 48 тисяч гривень на лікування пораненим і хворим військовослужбовцям, які проживають на території громади. Також керівники структурних підрозділів Ружинської селищної ради прозвітували про роботу відділів за 2023 рік. Детальніше про звіт кожного відділу можна ознайомитись згодом на сайті.