Указом Президента України від 8 листопада 2023 року, за особистий внесок у захист державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку нагороджено медаллю "ЗАХИСНИКУ ВІТЧИЗНИ" посмертно стрільця-санітара механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону військової частини А 4007 - Закалюжного Руслана Петровича, мешканця с. Зарудинці, який загинув 28 травня 2023 року внаслідок обстрілу з ПТРК поблизу н.п. Красногорівка Покровського району Донецької області. Начальник 2 відділу Бердичівського РТЦК та СП, підполковник Олексій Гладишко, спільно з селищним головою Людмилою Біляк, вручили державну нагороду України родині загиблого Героя. Ми низько вклоняємось подвигу наших Героїв! Щиро співчуваємо рідним та близьким! Слава Україні! Слава Героям!