Про стан розгляду звернень громадян Ружинської селищної ради за січень 2024 року

Дата: 09.02.2024 12:08

Протягом січня 2024 року до селищної ради через загальний відділ надійшло 35 звернень громадян, з них:

-         з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення  – 14;

-         із земельних питань – 3;

-         з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, комунальної власності, стратегічного розвитку, транспорту, містобудування, архітектури та будівництва – 10;

-         з питань захисту прав дітей – 5;

-         з юридичних питань – 1;

-        з кадрових питань -1;

-      з інших питань, що відносяться до роботи селищної ради та її виконавчого комітету  –  1.

Усі звернення розглядалися з дотриманням вимог статті 20 Закону України «Про звернення громадян».

З метою оперативного вирішення нагальних питань життєзабезпечення населення Ружинської територіальної громади введено в практику проведення селищним головою  виїзних прийомів громадян з особистих питань за місцем проживання. Так згідно затвердженого графіка відкритих зустрічей з громадянами населених пунктів громади протягом січня  місяця 2024 року селищним головою здійснено 4 виїзди.

Також протягом звітного періоду 2024 року до селищної ради через загальний відділ надійшло 2 запити на доступ до публічної інформації. Всі запити опрацьовані своєчасно з дотриманням вимог та термінів Закону України про «Доступ до публічної інформації».