Поранених дуже багато і всі - НАШІ! Своїх, чужих, ваших, наших - НЕМАЄ! Є лише наші герої, захисники, наші воїни! Захисники України сьогодні – це герої, які щодня віддають своє життя і здоров’я за нас усіх, нашу свободу, наше майбутнє.

Велика вдячність жителям Трубіївки, Вербівки, Топорів, Дерганівки, Голубівки, Бистрика, Мовчанівки, Ягнятина, Зарудинців, працівникам Ружинської селищної ради, працівникам КУ "Центр надання соціальних послуг Ружинської селищної ради" за допомогу!

Щиро дякуємо працівникам Комунальної установи «Ружинський інклюзивно-ресурсний центр» Ружинської селищної ради за надані кошти на пальне та Погорєлову Віталію, який неоднарозово надавав свій власний автомобіль для поїздки!

Подяка старості Голубівського старостинського округу Лікарчуку Олександру Миколайовичу, який саме сьогодні здійснив свій 60 рейс з допомогою шпиталю Києва на власному автомобілі! Ковдри, рушники, постільна білизна, овочі, фрукти, крупи, смачна випічка, консервація, хліб, цукор і т.д. доставлено нашим пораненим захисникам.  Маскувальні сітки, сплетені працівниками та учнями Бистрицького ліцею, уже сьогодні прямують дальше, за призначенням! Українці - мирна нація, яка прагне жити без війни, але, разом з тим, ми - горда нація, сміливий, відважний, талановитий народ і наш дух не скорити!!!

Низький уклін кожному жителю громади за допомогу та підтримку наших військових – хто чим може та хто як може!!

Разом до перемоги!!

Слава Україні!