Співпраця ДСНС та органів влади дієва

Дата: 16.01.2024 17:31

16 січня 2024 року здійснено візит робочої групи Головного управління ДСНС України у Житомирській області, Бердичівського районного управління, голови Ружинської громади Людмили БІЛЯК до місцевої пожежної охорони, ліцею в селі Білилівка Ружинської громади.

Місцева пожежна охорона (МПО) села Білилівка обслуговує 12 населених пунктів Ружинської громади. За період минулого 2023 року працівниками МПО здійснювалися виїзди не лише на пожежі в житловому секторі, а й інші надзвичайні події.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуРобочою групою обговорено першочергові пріоритетні завдання. Дослухавшись до кожного співробітника МПО, прийнято пропозиції для подальшого його вирішення щодо покращення матеріально-технічної бази наявного автомобіля.