Попри холодну погоду, заклади дошкільної та шкільної освіти громади працюють в штатному режимі.

Станом на 8 січня, у ліцеях та гімназіях громади навчається 1805 учнів, з них за інституційною формою - 1750 учнів, індивідуальною - 55 учнів (екстернатною – 45, педагогічний патронаж – 10). У зв’язку із погіршенням погодних умов, у навчальних закладах організовано освітній процес у змішаному форматі. Зокрема, за очним форматом навчаються учні, які перебувають у закладі, та дистанційний – для тих, які через погодні умови залишились вдома.

Додатково варто відзначити малечу, яка попри зимовий холод активно і регулярно відвідує дошкільні заклади.

Освітній процес проводиться у комфортних умовах, адже в класах та групах, де перебувають діти, тепло та затишно.

І, найголовніше, памʼятаємо завдяки кому ми маємо змогу працювати, бачити свою сім'ю, радіти і жити. Дякуємо кожному і кожній, хто боронить Україну.

Слава Збройним Силам України