9 січня  фахівцями  відділення соціальної роботи КУ"ЦНСП Ружинської селищної ради"  здійснено інформаційну кампанію щодо дій та заходів, які  вживаються  Ружинською селищною радою, відповідними службами  для родин СЖО, осіб  похилого віку,  інших категорій населення  в зимовий період  під час воєнного стану. При відвідуванні родин наголошується  про дотримання техніки  безпеки пічного опалення та температурного режиму в будинках, квартирах, про пункти обігріву та незламності з метою запобігання переохолодженню та загибелі людей.  Також усі соціальні робітники, які працюють  по старостинських округах тримають постійний зв'язок  з одинокими громадянами похилого віку та  особами з інвалідністю вдома через  відвідування, телефонні розмови з ними.  Наступний виїзд заплановано здійснити  із залученням працівників Бердичівського РГУ ДСНС.Фото без описуФото без опису дій та заходів, які  вживаються  Ружинською селищною радою, відповідними службами  для родин СЖО, осіб  похилого віку,  інших категорій населення  в зимовий період  під час воєнного стану. При відвідуванні родин наголошується  про дотримання техніки  безпеки пічного опалення та температурного режиму в будинках, квартирах, про пункти обігріву та незламності з метою запобігання переохолодженню та загибелі людей.  Також усі соціальні робітники, які працюють  по старостинських округах тримають постійний зв'язок  з одинокими громадянами похилого віку та  особами з інвалідністю вдома через  відвідування, телефонні розмови з ними.  Наступний виїзд заплановано здійснити  із залученням працівників Бердичівського РГУ ДСНС.