Під такою назвою 21 грудня 2023 року на майданчику зі штучним покриттям Ружинської дитячо-юнацької спортивної школи в рамках реалізації соціального проекту "Активні парки - локації здорової України" відбувся футбольний турнір, де юні футбольні початківці спробували свої сили в організованих офіційних матчах.

Позмагалися за перемогу три команди по коловій системі: одна команда дівчат та дві  юнаків.

Отже, за результатами матчів переможців та призерів змагань було визначено за додатковими показниками (різниця забитих та пропущених м'ячів), так як кожна з команд отримали однакову кількість перемог та поразок (по одній поразці та одній перемозі): команди юнаків посіли перше та третє місце, а команда дівчат друге.

Переможців та призерів турніру нагороджено медалями та Кубком від Ружинської селищної ради.