Про проведену роботу загального відділу Ружинської селищної ради за листопад 2023 року

Дата: 01.12.2023 14:36

Фото без опису    Загальним відділом Ружинської селищної ради  протягом листопада місяця 2023 року зареєстровано 720 документів, з них:
-    вхідної документації – 541;
-    вихідної документації  - 113;
-  заяв, клопотань та пропозицій  громадян, що проживають на території  селищної ради та за межами громади –  49;
-    запитів на доступ до публічної інформації – 3;
-    розпоряджень з основної діяльності –  14.

Також протягом звітного періоду працівниками загального відділу сформовано 19 архівних справ на тимчасове зберігання.
     Прийнято від Державного підприємства «НАІС» та опрацьовано    15 витягів про реєстрацію в  Спадковому реєстрі через Систему електронної взаємодії органів виконавчої влади.
    Підготовлено 4 інформації з питань діяльності загального відділу селищної ради на сайт громади.
    Опрацьовано стан звернень громадян Ружинської селищної ради за   листопад місяць 2023 року.
    Проведено  моніторинг  виконання вхідних документів за листопад місяць 2023 року.
    Протягом звітного періоду  прийняли участь:
-  в інформаційних сесіях (он-лайн формат) за підтримки  Програми «ULEAD» з Європою на теми: «Організація роботи місцевої ради та її органів; Порядок підготовки та проведення засідань колегіальних органів»;  «Обмеження доступу до публічної інформації під час воєнного стану»;
-  в 2 засіданнях «круглого столу» (он-лайн формат), який організований Черкаською міською військовою адміністрацією за участю представників від ПРООН в Україні; представників від Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини на теми:  «Стан забезпечення органами державної влади та місцевого самоврядування інформаційних прав в умовах воєнного стану» (Презентація результатів моніторингу стану забезпечення інформаційних прав в умовах воєнного стану в 2023 році), «Особливості забезпечення права на звернення в умовах воєнного стану», «Особливості забезпечення права на доступ до публічної інформації в умовах воєнного стану»
    Станом на 30 листопада 2023 року на контролі загального відділу перебувало -  156 документів.