Засідання позачергової 47 сесії 8 скликання

Дата: 20.11.2023 13:40

У зв’язку із нестачею води у мережі водопостачання по вулицях  с.Заріччя, сьогодні підчас  позачергового засідання сесії селищної ради, депутати виділили кошти  у сумі 1 375 478 грн на будівництво  нової водозабірної свердловини по вул.Скорогородська, яка забезпечить  якісною питною  водою загальну мережу водогінної системи населеного пункту.

Окрім того, на придбання засобів навчання для учнів 5-6 класів НУШ рада виділила для шкіл громади майже 160 тис.грн. Також  депутати спрямували 448 тис.грн на монтаж пожежної сигналізації для  Білилівського ліцею та 39 030 грн на оплату послуг із встановлення та монтажу комутаційного обладнання дизельного генератора у лікарні  тощо. Усі кошти були спрямовані з перевиконання дохідної частини загального фонду бюджету Ружинської селищної територіальної громади за результатами 10 місяців 2023 року.