З 4 вересня до 30 листопада 2023 року відбудеться благодійна акція «Смілива гривня».

Мета проведення – зібрати кошти на допомогу Збройним Силам України та дати можливість українцям зробити свій внесок у перемогу, адже навіть найменша пожертва є важливою для наближення нашої перемоги в боротьбі з ворогом за незалежність і цілісність України.

Благодійна акція «Смілива гривня» насамперед спрямована на дітей та молодь. Саме вони стали рушійною силою під час першої хвилі акції, що відбулася у 2022 році та тривала протягом трьох місяців, з 1 серпня до 31 жовтня, по всій Україні. Минулого року до неї долучилися понад 2 400 колективів, із них 81 % – це навчальні заклади. Учасники акції зібрали монет на суму майже 5 млн грн, із них понад 4 мільйони гривень було зібрано здебільшого завдяки зусиллям педагогів, які заохочували дітей та їхніх батьків до благодійності.

Акція передбачає збір монет номіналами 10, 50 копійок, а також 1, 2, 5 та 10 гривень. Пункти збору монет відкриті у відділеннях банків-партнерів (ПриватБанк, Ощадбанк, ПУМБ).

Детальніше про пункти прийому монет можна дізнатися за посиланням: https://promo.bank.gov.ua/brave-hryvnia/#rahunok.

Банки, отримавши монети від населення, перераховують ці благодійні внески на спецрахунок Національного банку України на підтримку Збройних Сил України.

Фото без опису