РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 19.09.2023 12:26

З метою здійснення соціально-правового захисту та забезпечення законних прав та інтересів дітей відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням селищного голови Людмили Біляк. Комісією розглянуто 5 питань, серед яких -  заява жительки Білоцерківського району про встановлення опіки над неповнолітньою сестрою; заява внутрішньо-переміщеної особи про надання малолітнім дітям статусу дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів; продовжено термін дії договору соціального супроводу сім’ї, яка потрапила в складні  життєві обставини,  взято під соціальний супровід сім’ю опікунів/піклувальників.

Також члени комісії переглянули та затвердили індивідуальні плани соціального захисту дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування для дітей, які перебувають на обліку.