РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

Рятівники Ружинщини відзначили професійне свято

Дата: 18.09.2023 10:31

До професійного свята Дня рятівника селищний голова Людмила Біляк привітала працівників 21 державної пожежно-рятувальної частини 2 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Житомирській області.

- Ризикуючи своїм життям, ви першими дивитеся в очі небезпеці та приходите на допомогу під час пожеж, повеней, снігопадів та інших стихійних лих і приймаєте відповідальні рішення, від яких залежать добробут, здоров'я, а часто - життя людей. Ваша робота – це не просто праця - це справжня місія. Місія допомоги людям. Сьогодні у цей  нелегкий час, до повсякденної роботи рятівників додалися й ліквідація наслідків російських артилерійських обстрілів, ракетних ударів, гасіння пожеж, порятунок людей з-під завалів, розмінування  української землі, знищення боєприпасів, які не розірвалися, доставлення гуманітарної допомоги на звільнену та прифронтову територію, відновлення критичної інфраструктури та мереж — усе це роблять українські рятувальники, наголосила Людмила Біляк. - За що низький уклін вам. Нехай Пресвята Богородиця оберігає вас завжди і всюди.

За сумлінну працю, високий  професіоналізм, відповідальність та  наполегливість у роботі відзначено Подяками Ружинської селищної ради:

Володимира Володимировича Осяка – підполковника служби цивільного захисту, начальника караулу 21 державної пожежно-рятувальної частини              2 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Житомирській області;

Максима Олександровича Шундера – головного майстер-сержанта служби цивільного захисту, командира відділення 21 державної пожежно-рятувальної частини 2 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Житомирській області;

Олександра Михайловича Кулибабу – сержанта служби цивільного захисту, радіотелефоніста 21 державної пожежно-рятувальної частини                        2 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Житомирській області;

Петра Анатолійовича Ярощука – сержанта служби цивільного захисту, старшого пожежного-рятувальника 21 державної пожежно-рятувальної частини 2 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Житомирській області.