Ремонт доріг продовжується

  • 1567

Подовжується проведення робіт по ліквідації ямковості по автодорозі державного //Н-02/М-06/-Кременець-Біла Церква-Ржищів-Канів-Софіївка.

 

Підрядником по виконанню робіт визначено підприємство ТОВ ”Онур Конструкціон Інтернешнл” (субпідрядник ШБУ-56 м.Хмельницький).

На даний час роботи з ямкового ремонту проводяться в межах смт.Ружин. Після завершення робіт на даній ділянці, роботи будуть продовжені з км306+155 з межі Хмільницького району в напрямку Ружина.

Також розпочато ремонтні роботи на автодорозі обласного значення О 061629 Попільня-Ружин, де підрядником по виконанню ремонтних робіт також визначено підприємство ТОВ ”Онур Конструкціон Інтернешнл”

Після завершення робіт по даній автодорозі відповідно до завдання на серпень місяць будуть проведені ремонтні роботи на автодорозі місцевого значення С062012 //Н-02/М-06/-Кременець-Біла Церква-Ржищів-Канів-Софіївка –Немиринці через Білилівку.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису