Центру надання адміністративних послуг Ружинської селищної ради - 2 роки

Дата: 12.05.2023 14:59

Сьогодні рівно 2 роки з моменту офіційного відкриття Центру надання адміністративних послуг Ружинської селищної ради. Наразі через ЦНАП Ружинської селищної ради запроваджено надання 299 адміністративних послуг  різного спрямування:

- реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання;

- реєстрація нерухомості та бізнесу;

- послуги соціального характеру;

- земельні питання;

- безпека життєдіяльності;

санітарно-епідемічне благополуччя;

- видача різних видів витягів та довідок,  інші.

Для зручності сплати за адміністративні послуги у ЦНАП встановлено POS-термінал для розрахунків банківською карткою. У ЦНАП запроваджено прийом Е-документів налаштований через Шеринг Дія QR та програмний комплекс «Вулик». Це дає змогу відвідувачам, які мають паспорти та інші документи в ДІЇ  передавати інформацію для отримання адміністративної послуги без паперових носіїв.

З початку року працівниками ЦНАП надано 4606 адміністративних послуг, з них 2289 послуг з реєстрації нерухомого майна та іншого речового права, 86 пов’язаних з реєстрацією бізнесу та громадських формувань, 516 послуг соціального характеру, 558 адмінпослуг земельного спрямування, 25 з прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, 301 довідка та інші.