Перемога Ружинщини на Всеукраїнському рівні

Дата: 27.04.2023 11:11

Ми раді знову вітати Кадикову Софію Павлівну, ученицю 10 класу Ягнятинської ЗОШ І-ІІІ ступенів! Ця творча, працьовита, ерудована, залюблена у творчість Тараса Шевченка дитина вкотре вразила нас надзвичайним результатом – перемогою у особливому конкурсі – конкурсі, що продемонстрував волю української молоді до Перемоги над ворогом.

«Це були неймовірні дні праці й розкошування в українському слові, – охарактеризував роботу учасників конкурсу голова журі конкурсу, кандидат філологічних наук Дмитро Дроздовський. – За нами йшли ті, хто живе словом Шевченка».

З 3 по 4 березня 2023 року журі Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» було організовано перевірку робіт фіналістів ІV етапу ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Загалом до розгляду було представлено 675 робіт, серед них – робота Софії. Усі з нетерпінням чекали результатів. І от нарешті – наказ Міністерства освіти і науки України від 24.04.2023 року № 471. У списку переможців – учениця 10 класу Ягнятинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кадикова Софія. Її нагороджено дипломом ІІ ступеня!

Центр професійного розвитку педагогічних працівників шле щирі вітання і вчителю переможниці – Паламарчук Тетяні Володимирівні, директору закладу Гущі Надії Іванівні, які роблять усе, щоб виявити, підготувати, забезпечити всебічну підтримку талановитих дітей. Нехай вогник творчості, запалений у закладі освіти нашої громади, допоможе здобути дитині дорогу в житті, внести вагомий внесок у розбудову України, принести славу нашій Ружинщині.