До уваги пасічників громади!

Дата: 26.04.2023 16:21

Ружинська селищна рада спільно з Бердичівським районним управлінням Головного управління Держспоживслужби в Житомирській області з метою забезпечення стабільної, благополучної епізоотичної ситуації на території Ружинської селищної ради стосовно хвороб бджіл та налагодження тісної співпраці між пасічниками та селищною радою в питаннях галузі бджільництва запрошує власників пасік на виробничу нараду, яка відбудеться у приміщенні селищної ради вул. Соборна, 44, смт.Ружин 27 квітня 2023 року о 10 год. 00 хв. (напроти суду). На нараді буде обговорено питання про проведення планових протиепізоотичних заходів на пасіках, порядок реєстрації пасік, розмір плати за надання послуг та організація процесу профілактики захворювань бджіл.