РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

Уряд України розширює проєкт є Робота

Дата: 11.04.2023 08:45

З 10-го квітня запускає нові ґрантові програми для ветеранів на започаткування та розвиток власного бізнесу. Так, зокрема, запускаються нові програми, за якими можна отримати ґрант:

250,0 тис. грн. – для учасника бойових дій та/або особи з інвалідністю внаслідок війни за умови створення 1 (одного) робочого місця;

500,0 тис. грн. – для члена сім’ї учасника бойових дій та/або особи з інвалідністю внаслідок війни за умови створення 2 (двох) робочих місць;

1,0 млн. грн. – для учасника бойових дій та/або особи з інвалідністю внаслідок війни, які зареєстровані як ФОП не менше ніж 3 роки за умови створення 4 (чотирьох) робочих місць, мінімум два з яких займуть ветерани або особи з інвалідністю внаслідок війни. Що потрібно задля того, аби успішно розпочати чи розвинути власний бізнес? Насамперед, потрібно здійснити 5 кроків:

Скласти бізнес-план;

Подати документи;

Захистити бізнес-план;

Отримати рішення та відкрити рахунок;

Отримати кошти та починати діяти. Є також можливість отримати ваучер на безкоштовне навчання.