ВОЛЕЙБОЛ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СПОРТУ В ЯГНЯТИНІ

Дата: 07.04.2023 11:17

У спортивному залі Ягнятинської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся спортивний волейбольний захід до Міжнародного дня спорту прийнятий Генеральною асамблеєю ООН 23.08.2013.

В заході взяли участь команди дівчат і юнаків Ягнятинської ЗОШ І - ІІІ ст, які є вихованцями Ружинської ДЮСШ під керівництвом тренера-викладача Віктора Гаврилюка. Змагання відбулись в гендерному протистоянні, а потім розділилися в змішані команди.

Привітали учасників змагань староста с.Ягнятин Володимир Оцалюк, директор Ягнятинської ЗОШ Надія Гуща, директор Ружинської ДЮСШ Юрій Ратушний, начальник відділу молоді, спорту, культури та туризму Ружинської селищної ради Руслан Костюмінський.

По завершенню змагань учасників нагородили медалями та волейбольними м'ячами.

#Розвиваймо_в_дітях_найкраще #Все_буде_Україна