Проведено навчання в Зарудинецькій загально-освітній школі І-ІІІ ступенів

Дата: 05.04.2023 09:20

У вівторок співробітниками Бердичівського РВ ГУ ДСНС України в Житомирській області, 21 ДПРЧ 2 ДПРЗ, відділення поліцейської діяльності № 2 смт Ружина спільно з працівником Управління ЖКГ, благоустрою, комунальної власності, стратегічного розвитку, транспорту, містобудування, архітектури та будівництва Ружинської селищної ради було проведено навчання в Зарудинецькій загально-освітній школі І-ІІІ ступенів на тему мінної та пожежної безпеки в період воєнного стану. Продемонстровано презентацію на дану тематику, проведено практичний інструктаж по користуванню первинними засобами пожежогасіння. Під час проведення заходу було оголошено по країні сигнал «Повітряна тривога», було надано допомогу в евакуації школярів, дітей дитячого садка в укриття.

З метою профілактики пожеж на різних НС було розповсюджено тематичні пам’ятки, проведено інструктивну нараду в укритті навчального закладу в школі (під час дії сигналу «Повітряна тривога»), обстежено торгові заклади, проведено бесіди із відвідувачами.

Головний спеціаліст з питань цивільного захисту населення ради Ігор Лєксін