Екологічний конкурс "Земля- наш спільний дім"

Дата: 31.03.2023 15:08

Конкурс колективів екологічної просвіти "Земля - наш спільний дім" відбувся в закладах освіти Ружинської громади. Огляд-конкурс був присвячений темі "Луки твого дитинства". Команди з 6 закладів загальної середньої освіти (Білилівська гімназія, Мовчанівська ЗОШ І-ІІІ ст., Зарудинецька ЗОШ І-ІІІ ст., Березянська ЗОШ І-ІІ ст., Топорівська ЗОШ І-ІІІ ст., Ягнятинська ЗОШ І-ІІІ ст.) змагалися в показі оригінальних сценаріїв, ефективного використання та збереження навколишнього середовища, охорони природи рідного краю.

Команди представили на конкурс-огляд змістовні, оригінальні сценарії виступів, агітаційні матеріали (плакати, малюнки, фотоматеріали, мультимедійні презентації). Виступи агітколективів Білилівської гімназії, Мовчанівської ЗОШ І-ІІІ ст., Березянської ЗОШ І-ІІІ ст, Зарудинецької ЗОШ І-ІІІ ст, Ягнятинської ЗОШ І-ІІІ ст., відзначалися високим рівнем режисури, виконавської майстерності, змістовною природоохоронною роботою та оригінальним художнім оформленням виступів. Використання кращих традицій українського народу та вдале застосування елементів народної творчості, підбір відповідних костюмів було продемонстровано учнівськими колективами вищевказаних закладів.

Переможцем визнано колектив екологічної просвіти "Вартові довкілля" Білилівської гімназії, який буде представляти нашу громаду на обласному етапі конкурсу.