«ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ» в Ружинській громаді

Дата: 29.03.2023 14:18

На виконання Протокольного рішення за результатами селекторної наради під головуванням Заступника Керівника Офісу Президента України О.Кулеби від 20 березня 2023 року та протокольного рішення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ружинської селищної ради від 28.03.2023 за № 2 в Ружинській селищній територіальній громаді з 3-ох «Пунктів незламності» 2 переходять у режим готовності до термінового відновлення роботи («сплячий режим») це № 2 в приміщенні 21 ДПРЧ та № 3 в приміщенні Ружинської гімназії.

Пункт № 1 в приміщенні селищної ради залишається діючим, з можливістю в робочі години (з 8.30 до 17.00) отримувати послуги щодо доступу до мережі Інтернет та підзарядки мобільних пристроїв.

Керівникам пунктів № 2, № 3 забезпечити готовність пунктів незламності до термінового розгортання та відновлення функціонування у разі виникнення необхідності, або надходження відповідного розпорядження протягом 2 годин після виникнення відповідних надзвичайних ситуацій.

Відповідальний секретар комісії Ігор ЛЄКСІН.