Ружинська громада крокує «в ногу» з вимогами сьогодення

Дата: 20.03.2023 12:41

Міжмуніципальне співробітництво – це можливість для територіальних громад поліпшити якість різноманітних послуг та «розширити» їхню географію

Нині дедалі більше громад цікавляться договорами ММС у сфері інклюзивної освіти і Ружинська громада крокує «в ногу» з вимогами сьогодення.

Директор комунальної установи «Ружинський інклюзивно-ресурсний центр»  Лідія Осадча, за сприяння селищного голови Людмили Біляк,   взяла участь у вебінарі на тему «Як побудувати роботу ІРЦ на умовах співфінансування громад?». Організаторами навчання стала Всеукраїнська Асоціація ОТГ у партнерстві з швейцарсько-українським проектом «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» - DECIDE.

Експерт з питань інклюзивної освіти проєкту DECIDE  Віктор Сальков розповів про механізми та алгоритми співпраці інклюзивно-ресурсних центрів в умовах співробітництва громад та можливості надання платних послуг.

Директор  Лідія ОСАДЧА