Рятувальники та працівники органів влади нагадують мешканцям громади правила пожежної безпеки у побуті

Дата: 08.03.2023 08:43

Співробітниками Бердичівського районного управління спільно з ружинськими рятувальниками, працівником з питань цивільного захисту населення Ружинської селищної ради, 7 березня провели пожежно-профілактичне відпрацювання у населеному пункті Рогачі, Ружинської громади, де була зареєстрована загибель двох людей під час пожежі. Роз’яснювальну роботу проведено з метою дотримання Правил пожежної безпеки в житловому секторі. Під час рейду мешканцям приватних житлових будинків роз’яснили як безпечно обігрівати житло різними видами опалення: пічним, газовим або електрообігрівом. На прикладах реальних пожеж рятувальники пояснили, як нехтування правилами експлуатації або влаштування пічного опалення може призвести до фатальних наслідків. У приміщеннях громадських об'єктів розповсюдили продукцію Unicef. Також надзвичайники нагадали порядок дій під час виявлення вибухонебезпечних предметів. У Топорівській школі провели урок з безпеки та довели учням популяризацію руху юних рятувальників-пожежних. Після бесіди школярі активно долучилися до даного руху.

Головний інспектор ВОНПР Бердичівського районного управління Сергій Гомонюк