Новини із життя старостинських округів

Дата: 06.03.2023 08:35

Весняне сонечко вже світить, проте мало гріє. Зарудинецький старостинський округ село Городок намагається покращити благоустрій у селі.

Колектив садочка «Колобок»- а саме керівник Чумак Жанна, помічник вихователя Контуш Наталя, кухар Дячук Аксана та кочегар Кононський Іван, працівник по благоустрою Контуш Олександр та організатор культурно дозвільної діяльності села Городок Хмельницька Галина, і небайдужий мешканець села Дзіняк Віктор навели лад на нашому славнозвісному «квітнику сокорі», та висадили молоденькі дерева біля громадської криниці.   Житель села Лавренчук Дмитро власним трактором витягнув пенька який мало не впав на дитячу зупинку. Отак і сьогодні попрацювали.