Методичні матеріали щодо забезпечення прав і свобод ВПО та цивільного населення

Дата: 24.02.2023 12:31

Презентуємо  Збірку методичних матеріалів щодо забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб та цивільного населення, яке постраждало від військової агресії РФ проти України, що була розроблена командою БО «БФ «ССС» спільно з Міністерством цифрової трансформації України та Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій у межах реалізації проєкту «Єднання заради дії» за підтримки «IREX в Україні». Доступ до матеріалів Збірки доступний за цим посиланням:

Плідно співпрацюючи із Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, команда БО «БФ «ССС» та «IREX в Україні» у межах проєкту «Єднання заради дії» напрацювала низку інфографік, які візуально і доступно доводять до населення актуальну інформацію про правовий статус переселенців, соціальну допомогу від держави і міжнародних партнерів, а також їх права, обов’язки і процедури забезпечення таких прав.