Відділ земельних ресурсів, сільського господарства та екології селищної ради запрошує

Дата: 24.02.2023 12:07

Запрошуємо  пасічників громади долучитися до веб-семінару «Заходи профілактики отруєння бджіл. Алгоритм дій при отруєнні бджіл засобами захисту рослин».

Заходи з профілактики отруєння бджіл є спільним завданням влади, бджолярів та сільгоспвиробників. Лише злагоджена взаємодія та ефективна комунікація всіх учасників процесу дозволить налагодити в громаді гармонійний розвиток бджільництва та інших галузей сільгоспвиробництва.

Організаторами веб-семінару є Міністерство аграрної політики та продовольства України, Всеукраїнська асоціація громад та Всеукраїнський Конгрес Фермерів.

Веб-семінар відбудеться 02 березня 2023 року з 14:00 до 16:00 у онлайн форматі. Для участі у зазначеному заході необхідно до 18:00 28 лютого 2023 року заповнити гугл-форму за посиланням: http://bit.ly/3KqQvrw.

Google Docs

Заходи профілактики отруєння бджіл
Реєстрація на Всеукраїнський форум на тему "Заходи профілактики отруєння бджіл. Алгоритм дій при отруєнні бджіл засобами захисту рослин" та збір питан...