Переможці обласного етапу Всеукраїнських екологічних заочних конкурсів та акцій

Дата: 23.02.2023 14:18

З метою загострення уваги громадськості на екологічних проблемах Ружинщини, обміну досвідом природоохоронної діяльності та пропаганди екологічних знань, екологічної культури, налагодженню практичної роботи по охороні довкілля, раціональному використанню природних ресурсів, для забезпечення гармонізації взаємодії суспільства і природного середовища, відтворення природно-ресурсного потенціалу рідного краю в закладах освіти громади протягом вересня-жовтня було проведено осінні заочні екологічні конкурси та акції: «Ліси для нащадків», «Галерея кімнатних рослин», «До чистих джерел», «Дослідницький марафон», «Парад квітів біля школи», «Птах року», «Парки – легені міст і сіл», виставку «Український сувенір» (вишитий виріб та українські народні іграшки за темою «Тваринний світ Житомирщини»). Кращі роботи були направлені на обласний етап заочних Всеукраїнських конкурсів та акцій. За результатами оцінювання журі ми маємо переможців та призерів в різних номінаціям, а саме:

Всеукраїнський конкурс «Галерея кімнатних рослин» - Костюк Любов, учениця Немиринецької ЗОШ І-ІІІ ст., (керівник Голюк Н.А.) – ІІ місце;

- колектив учнів 9 класу Топорівської ЗОШ І-ІІІ ст., (керівник Потіха О.О.) – ІІІ місце Всеукраїнська виставка «Український сувенір» у розділі «Українська народна іграшка»: - Мельничук Софія, учениця Топорівської ЗОШ І-ІІІ ст., (керівник Медвецька Т.В.); - Кулибаба Дарина, вихованка Ружинського БДТ, (керівник Маркітан Л.М.); - Маркітан Дарія, вихованка Ружинського БДТ, (керівник Доронюк Т.М.); - Кучерук Анастасія, учениця Бистрицької ЗОШ І-ІІІ ст., (керівник Федорчук Т.Л.); - Кирилюк Софія, учениця Зарічанської ЗОШ І-ІІ ст., (керівник Цехмейструк К. О.). Всеукраїнська природоохоронна акція «Ластівка міська – птах року 2022»: - колектив учнів 2 – Г класу Ружинської гімназії, (керівник Шень І.М.) – І місце; - Ставнича Крістіна, учениця Ружинської гімназії, (керівник Некротюк Т.В.) – І місце; - Мельничук Артем, учень Топорівської ЗОШ І-ІІІ ст., (керівник Потіха О.О.) – ІІ місце. Всеукраїнська природоохоронна акція «До чистих джерел»: - колектив учнів 8 класу Немиринецької ЗОШ І-ІІІ ст., (керівник Голюк Н.А.) – І місце.

Всеукраїнська природоохоронна акція «Парки-легені міст і сіл»:

- Маркітан Яна, Любінецька Вероніка – учениці Немиринецької ЗОШ І-ІІІ ст., (керівник Голюк Н.А.) – ІІ місце.

Усі переможці нагороджені дипломами департаменту освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації.