Відкрився перший бібліохаб

Дата: 22.02.2023 15:06

У Вільнопіллі відкрився перший бібліохаб, який стане новим напрямком роботи філії «Вільнопільський клуб-бібліотека» «Центру культури і дозвілля» Ружинської селищної ради. З нагоди відкриття у селі відбувся благодійний концерт, участь у якому взяли представники всіх вікових груп населення. Учасники заходу співали, танцювали, ставили цікаві сценки, читали патріотичні вірші на підтримку воїнів ЗСУ.   Що ж стосується бібліохабу, то у ньому облаштовані місця для спілкування, дискусій, зустрічей, навчання, дозвілля, ігор, а також збережено власні надбання і традиції. Формат бібліохабу допомагає перетворити бібліотеку із сховища книг, що видаються для читання на певний термін, в епіцентр культури і творчості, у відкритий простір для розвитку особистості і громади в цілому.