Перемога вчителів громади у зональному етапі конкурсу «Учитель року – 2023»

Дата: 21.02.2023 11:43

У січні-лютому 2023 року вперше в дистаційному форматі відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023», який щороку проводить Міністерство освіти і науки України з метою підвищення престижності професії вчителя, підтримки талановитих педагогічних працівників. Конкурс проводився у таких номінаціях: “Захист України”, “Основи здоров’я», «Початкова освіта”, “Фізична культура”.

Випробовування розподілялися таким чином: на зональному етапі - “Тестування”, “Практична робота”; на фінальному - “Майстер-клас”, “Методичний практикум” та “Урок”.

Троє освітян нашої громади Шень Ірина Михайлівна, вчитель початкових класів Ружинської гімназії, Міськова Валентина Василівна, вчитель фізичної культури Білилівської гімназії, Глечик Микола Григорович, вчитель “Захисту України” Зарудинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відмінно пройшли конкурсне випробування «Тестування», продемонструвавши високий рівень теоретичної складової професійної компетентності, і в числі 12 із загальної кількості учасників стали преможцями зонального етапу! Наступні випробовування були практичними. Випробовування «Майстер-клас» вимагало від учасника адаптування власної педагогічної ідеї до специфіки навчальних тем та вікових особливостей учнів. Воно записувалось на відео і надсилалось для оцінювання оргкомітету конкурсу.

Конкурсне випробування «Методичний практикум» дало змогу учасникам продемонструвати предметно-методичну компетентність, гнучкість педагогічного мислення, уміння використовувати сучасні підходи та обирати оптимальні прийоми, методи та засоби для організації освітнього процесу.

Наші колеги впевнено виконали своє завдання. Ми пишаємося їх результатами

За загальними результатами конкурсу Шень І. М. (номінація "Початкова освіта"), та Міськова В. В. (номінація "Фізична культура") вибороли почесне 8 місце , Глечик М. Г. (номінація "Захист України") – 7! Щиро радіємо здобуткам наших колег, гордимося їх професійними вміннями,зичимо нових звершень на освітянській ниві.

Можливістю участі у конкурсі вчителі завдячують Збройним Силам України. Адже лише завдяки їх мужності, витримці, силі духу ми можемо працювати, навчати дітей та навчатися самим.