Виробнича бригада Ягнятинської ЗОШ І-ІІІ ст. отримала «Юннатівський оскар»

Дата: 21.02.2023 10:41

У Житомирі в КЗПО «Обласний еколого-натуралістичний центр» відбулася найочікуваніша подія року – нагородження найкращих юннатів Житомирщини «Юннатівський оскар». Цю почесну нагороду отримала команда Ягнятинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради (Дятел Ірина, Гуща Ангеліна, Кадикова Софія).

Цього навчального року виробнича бригада в складі Гущі Ангеліни, Дятел Ірини та Кадикової Софії стала переможцем Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань закладів загальної середньої освіти, посівши ІІ місце. Вони були нагороджені Грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, який є організатором даного заходу.

Виробничу бригаду в школі вперше було створено у 2013 році. Щорічно здобувачі освіти беруть участь у Всеукраїнському зльоті. У 2022 році учні Ягнятинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів вдесяте стали переможцями Зльоту. Вітаємо команду володарів «Юннатівського оскару» та їх керівника Ольгу Леонідівну Чехун з перемогою.

Бажаємо успіхів, творчих злетів, нових перемог та наукових звершень. Юннатівська зірка команди Ягнятинської ЗОШ І-ІІІ ст. засяяла на аллеї перемог та здобутків в Обласному еколого-натуралістичному центрі.