Участь в онлайн-вебінарі

Дата: 20.02.2023 10:37

З метою підвищення професійних компетенцій сьогодні спеціаліст служби у справах дітей Ружинської селищної ради Олена Cупрун взяла участь в онлайн-вебінарі на тему: «Робота служб у справах дітей щодо наповнення ЕОК дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, в ЄІАС «Діти» актуальною та достовірною інформацією». Вебінар проведено спеціалістами служби у справах дітей Житомирської обласної військової адміністрації. Основні питання заходу стосувались нормативної бази, якою керуються органи опіки та піклування, служби у справах дітей територіальних громад у питаннях захисту прав дитини. Метою зазначеного вебінару є методичне забезпечення та організація виконання вимог наказу Міністерства соціальної політики від 28.12.2015 року №1256 «Про ведення банку даних про дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, і сім’ї потенційних усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів».