Центру надання адміністративних послуг Ружинської селищної ради інформує

Дата: 15.02.2023 10:00

На базі Центру надання адміністративних послуг Ружинської селищної ради 15.02.2023 року за участю головного інспектора відділу організації наглядово-профілактичної роботи Бердичівського РУ ГУДСНС України у Житомирській області Сергія Гомонюка та працівників Центру надання адміністративних послуг проведено засідання “круглого столу”  з питань дерегуляції законодавства у сфері державного нагляду та контролю. На порядку денному - роз'яснення  щодо вимог постанови КМУ від 05.06.2013 №440 “Про затвердження Порядку подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб'єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки, а саме: подача декларацій через Єдиний  державний портал адміністративних послуг, зокрема через інтегровану з ним інформаційну систему ДСНС https://e-services.dsns.gov.ua.