РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

УВАГА! УВАГА! Всі жителі громади

Дата: 10.02.2023 09:16

Повідомляємо про коригування руху траурної процесії за Мирославом Папіжуком! Рух похоронного транспорту відбуватиметься з вулиці Козацької на вулицю Паволоцьку і далі на нове кладовище у Ружині! Також, нагадуємо, що у громаді оголошено дводенну жалобу за загиблими Олександром Трубіциним, Василем Козаком та Мирославом Папіжуком! Звертаємося до керівників усіх підприємств, установ та організацій припустити прапори на знак скорботи! Зверніть увагу! Благодійний концерт, який планувався на сьогодні у Ружинському будинку культури, відмінено у зв'язку із дводенною жалобою. Про його подальше проведення у інші дні буде повідомлено додатково!