Відзнака орденоносця "За мужність ІІІ ступеня" Андрія Миколайовича Рябуша

Дата: 09.02.2023 17:11

Останнім часом, коли надходить повідомлення з військової частини - світ наче завмирає. Адже з кожним разом - це звістка про втрату нашого захисника, нашого героя. Проте, на щастя, не цього разу. Сьогодні - це чергова відзнака нашого односельчанина, простого трудівника, сина, брата, батька і, водночас, славного військового, відповідального та мужнього орденоносця "За мужність ІІІ ступеня" Андрія Миколайовича Рябуша, що з Зарудинець. Кожен, хто нині зі зброєю в руках метр за метром виборює нашу українську землю, захищаючи наш мирний сон, заслуговує на найвищі пошани та нагороди. І дуже приємно, коли ці нагороди знаходять своїх власників завчасно. Дай, Боже, щоб здобувши омріяну перемогу, ми за це подякували особисто кожному бійцю та вручили державну відзнаку!