Звітність по МПЗ ФОПи – власники, орендарі, користувачі на інших умовах (в т.ч. на умовах емфітевзису) земельних ділянок, віднесених до с/г угідь, які здійснюють виробництво власної с/г продукції, а також голови сімейних фермерських господарств, у т.ч. щодо земельних ділянок, що належать членам такого господарства та використовуються таким господарством, зобов’язані подавати у складі річної податкової декларації додаток з розрахунком МПЗ (п.177.14 ПКУ)

Платники єдиного податку – власники, орендарі, користувачі на інших умовах (в т.ч. на умовах емфітевзису) земельних ділянок, віднесених до с/г угідь, а також голови сімейних фермерських господарств, у т.ч. щодо земельних ділянок, що належать членам такого господарства та використовуються таким господарством, зобов’язані подавати додаток з розрахунком МПЗ у складі податкової декларації за податковий (звітний) рік (п.2971.1 ПКУ) 

Платник податку на прибуток зобов’язаний у складі податкової декларації за податковий (звітний) рік подавати додаток з розрахунком МПЗ (п.141.9 ПКУ)

Фото без опису