Місцева пожежна охорона (МПО) має бути

Дата: 07.02.2023 11:39

На початку лютого надійшло повідомлення від чергових працівників пожежної охорони села Білилівка до 21 ДПРЧ 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Житомирській області про пожежу житлового будинку в селі Білилівка (Ружинської громади). Негайно, за вказаною адресою на місце направлено черговий караул ружинських рятувальників. По прибуттю до місця виклику чергового караулу, працівники місцевої пожежної охорони вже ліквідували пожежу.

Швидке реагування на гасіння пожежі МПО, зберегло місцевій жительці житловий будинок. МПО села Білилівка спрацювала на відмінно. Зробили лише спільне фото та подякували один одному за службу.

Головний інспектор ВОНПР Бердичівського РУ ГУ ДСНС України у Житомирській області Сергій Гомонюк