Служба у справах дітей селищної ради інформує

Дата: 03.02.2023 11:43

Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, яке проходило під головуванням заступника селищного голови Максима Дмитренка. Під час засідання була розглянута заява жительки Ружинської громади про надання дозволу на укладення договору купівлі-продажу житлового будинку для неповнолітньої дитини. Обговорено та затверджено звіти про стан утримання та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають в сім’ях опікунів (піклувальників). Також розглянуто питання про стан виконання батьківських обов’язків жителькою одного з сіл громади відносно неповнолітньої дитини.

Члени комісії обговорили кожне питання порядку денного та прийняли рішення, спрямовані виключно на захист прав та законних інтересів дітей.