РУЖИНСЬКА ГРОМАДА

Звіт про роботу Ружинської селищної ради з питань видачі благодійної допомоги за період минулого тижня

Дата: 31.01.2023 09:08

Ми знову витримали черговий масований ракетний удар терористів. Удар, який повністю підтверджує все те, що ми вже давно зрозуміли це зло, цю російську агресію треба зупиняти тільки адекватною зброєю. Кожна російська ракета проти наших міст, кожен іранський безпілотник, який застосовується терористами, – це аргументи, чому потрібно більше зброї. Тільки зброя знешкоджує терористів. Хоч би що там планували російські окупанти, наша підготовка має бути міцнішою. Дякуємо всім, хто працює заради нашої держави й суспільства! Вічна пам’ять кожному й кожній, чиї життя забрали російські терористи! росія буде відповідати за терор. Минулого тижня було надано:

15 продуктових набори;

95 одиниць засобів гігієни (зубна паста, гель для душу, прокладки, одноразові пелюшки, вологі серветки);

60 упаковок підгузок для дітей та дорослих;

965 одиниць дитячого харчування (дитяче харчування, батончик (злаковий), печиво, дитяче харчування «Сніданок Локшина», каша, сік , круасани, пюре дитяче, сухе молоко, чай);

8 іграшок

Загалом, було видано продуктів харчування загальною масою 150 кг.

Низький уклін нашим захисникам і захисницям, які просто зараз обороняють Україну, наближаючи нашу Перемогу! Разом - ми сила! Підтримуємо Збройні Сили України та віримо у Перемогу!

Слава Україні!