Участь у V турі Чемпіонату

Дата: 31.01.2023 08:55

У V турі Чемпіонату Володарка приймала суперника з м.Козятин, де зафіксовано результативну, бойову нічию 5-5. Сквиряни на своєму полі зустрілися з Попільнянцями, де мінімальна перемога з рахунком 3-2 за командою "Сквира ". "Ружин" тур пропускав. Після п'яти турів лідирують у турнірній таблиці Сквиряни з максимальною кількістю очок (проведені матчі - 4, кількість перемог - 4). Другу сходинку посідає команда Ружинської територіальної громади "Ружин" ( проведені матчі - 3, кількість перемог - 2, поразок - 1), на третій сходинці Попільнянці ( 1 - перемога та 1 поразка). З одним заліковим балом (нічия в особистій зустрічі) команди "Володарка" та "Козятин" підсумовують турнірну таблицю. Саме цікаве в Чемпіонаті попереду..

. Дякуємо ЗСУ  за можливість проведення та участі в змаганнях!