Відбувся зональний етап традиційного розіграшу Кубка Житомирської області з волейболу пам'яті А.Зорі

Дата: 30.01.2023 09:31

У м.Бердичів на базі Бердичівського педагогічного коледжу відбувся зональний етап традиційного розіграшу Кубка Житомирської області з волейболу пам'яті А.Зорі. Ружинську громаду на змаганнях представляли волейболісти з Ягнятина. Змагання проходили серед шести команд: Андрушівська ТГ, Вчорайшенська ТГ, Ружинська ТГ та три команди з м.Бердичів. Спортсмени з Ягнятина гідно представили Ружинську громаду в цьогорічному розіграші Кубка. Путівку до фінальної стадій змагань здобули волейболісти Андрушівської ТГ, які у фіналі перемогли Бердичівлян.