КУ "Центр надання соціальних послуг Ружинської селищної ради" інформує

Дата: 23.01.2023 09:24

КУ "Центр надання соціальних послуг Ружинської селищної ради" постійно бере участь у діяльності держави щодо захисту прав та допомоги дітям і створенні умов для збереження сім’ї для дитини. 19 січня спеціалісти ЦНСП провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з особами, які перебувають на обліку в Ружинському відділі Бердичівської філії Житомирського обласного центру зайнятості, про можливість отримати роботу патронатного вихователя. Патронатний вихователь – це особа, яка у своєму помешканні надає послугу тимчасового догляду, виховання та реабілітації дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, і отримує за це заробітну плату.

Також в рамках акції «Візьми дитину у родину» доведено інформацію про сімейні форми виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування: усиновлення, опіку/піклування, прийомну сім’ю, дитячий будинок сімейного типу.