Протягом тижня працівники Центру надання адміністративних послуг здійснювали прийом документів для надання адміністративних послуг різного спрямування та надавали консультації та роз'яснення мешканцям громади.

Найбільш популярними послугами, за якими мешканці громади зверталися на цьому тижні були:

послуги соціального характеру -16 (проводиться прийом документів для поновлення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям та одиноким матерям), встановлення статусу внутрішньо переміщеної особи-4; реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання, видача витягу та довідки з Реєстру територіальної громади -52;

реєстрація бізнесу - 4;

реєстрація речових прав на нерухоме майно - 126;

видача витягів з ДЗК та довідок про нормативно грошову оцінку земельної ділянки – 56;

видача інформаційної довідки та витягу з ЄДР-25.

Крім того, провідним спеціалістом відділу державної реєстрації протягом тижня видавалися різні види довідок (довідка про склад сімї, про проведення поховання, про те що дитина знаходиться на утриманні одного з батьків, про фактичне місце проживання без реєстрації, довідка - характеристика, тощо). Протягом тижня надано 40 таких довідок.

Проводилась робота щодо упорядкування погосподарських книг. Адміністратори ЦНАП взяли участь у 2 навчаннях для підвищення своєї кваліфікації та професійного рівня.

Фото без описуФото без описуФото без опису