Відбулись робочі збори працівників КУ "ЦНСП Ружинської селищної ради"

Дата: 19.01.2023 13:40

Завідувач відділення Дятел Н.І. проінформувала усіх присутніх соціальних робітників про поновлення графіків відвідування підопічних, про правильність складання актів оцінки потреб особи та здачу місячних звітів. Також Дятел Н.І. доповіла про результати роботи відділення соціальної допомоги за місцем проживання за 2022рік, зокрема про кількість виявлених та обслугованих громадян протягом цього періоду, про досягнення та усунення недоліків у роботі відділення.

Також про результати роботи в 2022 році та плани на 2023 рік донесли завідувачі відділень Сябрук Н.С. та Ільїних Н.О. Про фінансування установи та порядок виплати заробітної плати, лікарняних тощо розповіла головний бухгалтер Кушим Т. Л.

Усі працівники ознайомлені та повідомлені про правила техніки безпеки на робочих місцях та в умовах військового стану. Робота продовжується. Разом до Перемоги.