КУ "Центр надання соціальних послуг Ружинської селищної ради" інформує

Дата: 18.01.2023 13:39

Працівниками відділення соціальної роботи КУ "Центр надання соціальних послуг Ружинської селищної ради" спільно з ювенальним інспектором та спеціалістом служби у справах дітей здійснено виїзд в с. Зарудинці.

Під час виїзду було обстежено 5 сімей, які потрапили в складні життєві обставини та перебувають на обліку в центрі. Здійснено перевірку умов проживання та виховання дітей у зазначених сім'ях. Проведено бесіди з батьками щодо профілактики вживання алкоголю та недопущення випадків ухиляння батьків від виконання батьківських обов'язків, підтримання санітарного-гігієнічних умов проживання.

У ході здійснення соціальної роботи батькам надано консультації з питань формування усвідомленого батьківства, виховання дітей без насильства, підвищення рівня виховного потенціалу та раціонального використання державних коштів.