Цивільний захист громади наголошує: якщо Ви почули сигнал !Увага !Повітряна тривога - не панікуйте, а одразу прямуйте одразу у найближче укриття!

Дата: 13.01.2023 11:05

Повітряна тривога – це загроза удару з повітря. Вмикається у разі ризику авіаудару або запуску ракет у напрямку населеного пункту чи області. Сирена говорить про те, що на певний регіон насувається авіація, яка може атакувати бомбами або ракетами, чи ракета вже випущена.

За інформацією з радарів визначається напрям руху ракети з урахуванням того, що вона може змінити свій курс праворуч, ліворуч або навіть зникнути з радарів. На підставі цих даних у регіонах за траєкторією її польоту вмикається сигнал повітряної тривоги.

Українська протиповітряна оборона щораз фіксує запуск ракет, однак траєкторію їх визначити непросто.

Не випробовуйте долю і завжди реагуйте на сигнал повітряної тривоги! Попередження – це можливість бути готовим до небезпеки і зберегти своє життя та життя близьких. Бережіть себе та своїх близьких!

Для Вашої безпеки Цивільний захист громади.