Шановні жителі громади!

Дата: 11.01.2023 16:17

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД „БГВ“» до новорічних і різдвяних свят підготувала продуктові набори для категорії населення «одинокі літні люди 70+ (які проживають одні)». Раніше ви особисто або інші небайдужі за вас люди подавали відповідну заяву до селищної ради або старост сіл для отримання цього виду допомоги.

А тепер запрошуємо вас, для отримання продуктового набору, прийти завтра, у четвер 12 січня, о 16.00 до Ружинського Будинку культури. До речі, крім допомоги, на вас чекає ще й позитивний настрій у вигляді невеличкої концертної програми. Чекаємо і звертаємо увагу, що це стосується тільки тих, хто раніше подав заяву.

Будь-ласка: рідні, сусіди, близькі, знайомі одиноких літніх людей старших за

70 років, які подавали заяву – донесіть цю інформацію про завтрашню подію. Нагадуємо: четвер, 12 січня, 16.00 у Ружинському Будинку культури!